Veri Gizliliği

Web adresi: https://geremol.net

Hangi kişisel bilgileri ne amaçla topluyoruz

Bülten abonelik formları üzerinden iletilen e-posta adresleri veri tabanımızda tutuluyor. Talep edilen güncel içerik bildirimleri, bu adreslere iletilmektedir.

Diğer sitelerden gömülen içerik

Bu sitedeki makaleler gömülü içerik (ör. videolar, görseller, makaleler, vb.) içerebilir. Diğer web sitelerinden gömülen içerik, ziyaretçinin diğer web sitesini ziyaret etmiş gibi, tam olarak aynı şekilde davranır.

Bu web siteleri sizin hakkınızda veri toplayabilir, çerez kullanabilir, üçüncü taraf tarafından gömülmüş şeklide takip yapabilir ve bir hesabınız varsa ve bu web sitesinde oturum açtıysanız, gömülen içerikle etkileşiminizi takip etme dahil olmak üzere, bu gömülen içerikle etkileşiminizi izleyebilir.

Verileriniz ne kadar süre tutuluyor

Web sitemize, bülten almak için kayıt yaptıran kullanıcıların sağladıkları kişisel bilgileri saklarız. Web sitesi yöneticileri bu bilgileri görebilir ve düzenleyebilir. Kayıt yaptıran kullanıcı dilediği zaman abonelikten ayrılabilir.

Verileriniz üzerindeki haklarınız neler

Bu sitede, bize sağladığınız kişisel verilerinizi istediğiniz zaman silmeyi isteyebilirsiniz.

Verinizi nereye gönderiyoruz

Bülten almak için kaydetmiş olduğunuz e-posta adresi verileriniz, bülten yönlendirme programı veritabanında tutulmaktadır. Başka amaçlar için kullanılmamaktadır.